انتخابات نمایندگان شرکت های تولید قراردادی سندیکای تولیدکنندگان مکمل های رژیمی غذایی برگزار شد. 


     جلسه هم اندیشی شرکت های تولید قراردادی سنديکاي توليدکنندگان مکمل‌هاي رژيمي غذايي ايران عصر روز 24 دی ماه با حضور اعضای هیات مدیره سندیکا در محل شرکت کارخانجات دارو پخش برگزار شد.
     به گزارش روابط عمومي سنديکاي توليدکنندگان مکمل‌هاي رژيمي غذايي ايران، دکتر کبريايي‌زاده رييس هيات مديره سنديکا در ابتداي این جلسه  ضمن زنده نگه داشتن ياد شهدا گفت: همه ما بابت حوادت تلخ اخیر ناراحت و متاثر هستیم. در حال حاضر مردم عزیزمان در استان سیستان و بلوچستان با مشکل سیل روبرو هستند و بسیاری از زیرساخت‌های این استان آسیب دیده است. یکی از وظایفی که بر عهده همه ماست کمک و مساعدت به این هموطنان عزیز است. امروز و در همین جلسه کمک‌های دوستان (شخصی یا شرکتی) را جمع‌بندی خواهیم کرد و انشاالله به دست هموطنان سیل‌زده خواهیم رساند.
    دکتر کبریایی‌زاده گفت: امروز جلسه مشترک سندیکاها با سازمان غذا و دارو و سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان  نیز برگزار شد و خوشبختانه مشکلی که در زمینه قیمت‌گذاری مطرح شده بود مرتفع شده و قرار بر این شد که کمیسیون به روال سابق کار خود را ادامه دهد. همچنین قرار شد نماینده سازمان حمایت  از این پس در جلسات حضور داشته باشد که خودمان نیز از این موضوع استقبال می‌کنیم.
     در ادامه جلسه اسامی کاندیداهای حضور در هیات مدیره به عنوان نماینده تولیدکنندگان شرکت‌های تولیدکننده قراردادی مکمل اعلام شد. اسامی نامزدها عبارت بودند از: دکتر عبدزاده، دکتر سوسن، دکتر معینی زند، دکتر جعفری، مهندس ایلامی، دکتر حیدری، مهندس کشمیری، دکتر واحدی و دکتر منصوری که پس از انجام انتخابات آقای دکتر عبده‌زاده با ۱۴ رای و آقای دکتر معینی‌زند با 13 رای به عنوان نمایندگان این شرکت ها برای حضور در هیات مدیره  سندیکای تولیدکنندگان مکمل‌ انتخاب شدند.